MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY

14:15 - 15:30
Solo Seal


14:30 - 16:00
Advanced 1

When I'm away
14:15 - 15:30
Solo Seal


9:15 - 10:15
                 Grade 7           

15:30- 16:15
Primary A

15:15- 16:00
Primary B

16:00 - 16:45 
Babies

15:30- 16:15
Primary A

15:15- 16:00
Primary B

 10:15 - 11:30
Advanced Foundation

16:15 - 17:15
Grade 1

16:00 - 17:00
Grade 2

16:45 - 17:30
Pre Primary

16:15 - 17:00
Grade 1

16:00 - 17:00
Grade 2

11:30 - 12:30
Grade 8

17:15 - 18:15
Grade 3A

17:00 - 18:00
Grade 3B

17:30 - 18:30
Intermediate Foundation

17:00- 18:00
Grade 3
A

ZALOCOSTA 
17:30- 18:30
Stretch
Grade 4

17:00 - 18:00
Grade 3B

ZALOCOSTA
17:30- 18:00
Stretch
Grade 5 

12:30- 13:45
Advanced 1 & 2 & SS
Free Class

18:15 - 19:15
Grade 4

18:00 - 19:00
Grade 5

18:30 - 19:30
Discovering Rep
fore Grade 6 up

18:00- 19:00
Grade 4

 18:00 - 18:30
Stretch
Grade 3A
18:30 - 19:00
Grade 7

18:00 - 19:00
Grade 5

18:00 - 18:30
Stretch Grade 3B
18:30 - 19:00
Stretch Grade6 

DW2
09:15 - 10:00
Modern Red

Eleni

19:15 - 20:15
Inter F

DW2 
19:00- 20:00
Pre Senior
Andria

19:00 - 20:00
Intermediate

19:30- 20:30
Intermediate

19:00- 20:00
Grade 7

DW2
19:15 - 20:45
Solo Seal

19:00 - 20:00
Discovering
Re Grade 6

DW2
10:00- 10:45

Modern Yellow

Eleni

20:15 - 21:30
Advanced 1

20:00 - 21:15
Advanced 2

20:30- 21:30
Senior Contemp

20:00 - 21:15
Advanced F

20:00 - 21:15

DW2
10:45 - 11:45
Pre Junior
Contemp






DW2
11:45- 12:30
Modern Blue






DW2
12:30- 13:30
Junior Contemp
         


MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY

15:15 - 16:15
Grade 1

15:15 - 16:00
Primary

14:30 - 16:00
Advanced 1

15:15 - 16:15
Grade 1

15:15 - 16:00
Primary

9:15 - 10:15
    Advanced Foundation            

16:15 - 17:15
Grade 2

16:00 - 17:00
Grade 3

16:00 - 16:45 
Babies

16:15 - 17:15
Grade 2

16:00 - 17:00
Grade 3

 10:15 - 11:30
Advanced 2

17:15 - 18:15
Grade 4A

17:00 - 18:00
Grade 4B

16:45 - 17:30
Pre Primary

17:15 - 18:15
Grade 4A

17:00 - 18:00
Grade 4B

11:30 - 12:15
Pre Baby Ballet

18:15 - 19:15
Grade 5

18:00 - 19:00
Disc Rep 2

17:30 - 18:45
Intermediate

18:15 - 19:15
Grade 5

18:00 - 19:00
Disc Rep 2

12:15 - 13:30
Free Advanced Ballet

19:15 - 20:15
Grade 8

 DW2
19:00 - 20:00
Pre
Senior
Contemp
Andria

19:00 - 20:00
Intermediate Foundation

18:45 - 19:45
       Grade 7

19:15 - 20:15
Grade 7

Intermediate Foundation


20:15 - 21:30
Advanced 1

20:00 - 21:15
Advanced 2

19:45 - 21:00
Advanced Foundation

20:15 - 21:15
Intermediate

20:00 - 21:15
Senior Contemp

DW2
09:15 - 10:15

Pre Junior Contemp






10:15 - 11:00
Modern Blue






11:00 - 12:00
Junior Contemp






12:00 - 12:45
Modern Red
Eleni
           12:45 - 13:00
Modern Yellow
Eleni